İsa P. Teşekkür Mesajı

teşekkürler

N11.com Ürün Değişimi Yapılmadı!

İsa P. |

22.06.2016 tarihinde n11 sitesinden dunlop marka spor ayakkabısı aldım. Ürün 24.06.2016 tarihinde elime ulaştı. Ürün bedeni küçük geldiği için siteden değişim talep ettim. Ve tarafıma verilen gönderi kodu ile 24.06.2016 tarihinde ilgili firmaya ürünü gönderdim. n11 sitesinin sayfasına 29.06.2016 tarihine girip kontrol yaptığımda ürünün değişimi iptal ettiğini yazdığını gördüm.

Bunun üzerine n11 çağrı temsilciliğini aradım. Müşteri temsilcisine durumu anlattım. Temsilci ürünü gönderdikten sonra siteye girerek kargo takip numarasının girilmesi gerektiğini şayet verilen süre içerisinde takip numarası girilmediği takdirde değişim talebinin iptal edileceğini bildirdi. Fakat tarafıma böyle bir bilgilendirme yapılmadığından bu işlemi gerçekleştirmedim. Kargo firmasının verdiği evrakını da kaybettim. Şimdi değişim işlemi yapılmadı mağdurum. Kargo firması da n11 kodu ile gönderilen kargoları göremiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün / Hizmet Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  08:55

  Sayın İsa P.,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • İsa P.
  09 Temmuz
  02:02

  teşekkürler

 • 30 Haziran
  16:01

  Sayın İsa P.,

  Siparişiniz ile ilgili iade veya değişim süreci başlatmanız durumunda, kargo takip numaranızı temin ederek sisteme tanımlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde talebiniz oluşturulamamakta, mağaza tarafından takibi sağlanamamakta ve sistem tarafından 3 gün sonunda iptal edilmektedir.

  Konu ile ilgili mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün mağazaya ulaşmadığı yönündedir. Kargo firması ile iletişime geçerek ad-soyad bilginiz ile sorgulama yapabilir ve kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

  Hesabım/Mevcut Sipariş sayfanızdan kargo takip numaranızı tanımlayarak talebinizi mağazaya iletebilirsiniz. Mağazamız 3 iş günü + 24 saat içerisinde talebinize yanıt verecektir.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri