N11.com Ürün Bana Hiç Gelmeden Paramı Satıcıya Aktardı.

Murat Ü. |

N11.com'dan yaptığım alışverişimde Sürat Kargo tarafından ürün gönderildi. 2 parça ürün önce benden farklı bir M. Ü.'ye farklı bir adreste teslim edildi. Ürünü teslim alan M. Ü. ürünü geri getirmiş. Kargo firması durumun farkına varıp beni aradı ancak ürünü bana getirmedi. Ancak n11.com paramı satıcı firmaya teslim etti. Müşteri hizmetlerini durumla ilgili farklı günlerde 3 kez aradım ancak bir sonuç yok. Bir cevapta vermiyorlar. Üşenmeyeceğim konuyu Cumhuriyet Başsavcılığı'na aktaracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  12:38

  Sayın Murat Ünal,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemiz açısından büyük önem taşımaktadır. Talebiniz ilgili bölümlere iletilmiştir.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Murat Ü.
  09 Şubat
  02:10

  En fazla 3 4 gün dayanabilecek ürünü 11 12 gün sonra bana yönlendirmek midir çare?
  Yoksa ürün elime ulaşmadan paramı satıcıya aktarıp. İade edemeyeceğinizi söylemek mi?
  Şu an elimde olmayan ürünün parasını aldınız. Haksız kazanç elde ettiniz

 • 07 Şubat
  11:36

  Sayın Murat Ünal,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Kargo firmasından alınan bilgi siparişinize ait ürünün kargo şubesinde olduğu ve tarafınıza yönlendirileceği yönündedir.

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri