N11.com Ürün Arıza!

Levent D. |

N11 den aldığım Mi Band Akıllı Bileklik bir süre sonra telefon tarafından bağlanamıyor hatası verdi. Firma garantisinin olmadığını söylüyor. N11' de firma ile sorunuzu çözünüz diyor! N11' in bu tavrını kınıyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent D.
  18 Eylül
  14:17

  ayazdığım notun ne kadar doğru olduğu yukarıda ki yazıdan anlaşılıyor! yazıklar olsun n11.com a.

 • 18 Eylül
  14:12

  Sayın Levent Derya,

  Yapılan kontrollerde siparişinizin 10.06.2015 tarihinde oluşturulduğu görünmektedir. n11.com'da satın aldığınız ürünler mağazalarımız tarafından kargolanmakta, ürün garantileri mağazalarımız tarafından sağlanmaktadır. Bu sebeple tarafınıza, ürün sayfasında yer alan ''Mağazaya Soru Sor'' bölümünden mağaza yetkilisi ile iletişime geçebileceğiniz şeklinde yönlendirme sağlanmıştır.

  Mağazamızın Soru-Cevap bölümünden ürün ile ilgili yaşadığınız sorun hakkında tarafınıza destek sağladığı görünmektedir. Ürünün garanti süreci hakkında mağazamıza gereken uyarılar yapılmış olup, konu ilgili bölüme iletilmiştir. Cayma hakkı sürecinizin sona ermesi sebebi ile de siparişinize ait ürün ile ilgili iade ve değişim sağlanamamaktadır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri