N11.com Ürün Aldım İade Ettim Kargo Bedeli Kesildi!

Celal A. |

Olmaz olsun böyle bir ayak oyunu ile tüketiciyi yanıltan zihniyet! Ama avukat tutup avukatlık ücreti ödeteceğim, zira mevzuat açık, mesafeli satışlar yönetmeliğine aykırı işlem yapıyorlar!

Etiketler :

Ürün / Hizmet İade Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal A.
  19 Mart
  10:24

  n11 ben sizin bana kestiğiniz fatura bedelinin iade edilmesini istiyorum kargo benden ücret almadı anlayışınız anlamış değilim benim size yatırdığım bedelin iadesini istiyorum ben kargoya bedel ödemedim bana kestiğiniz fatura tutarına bakama zahmetini gösterirseniz ve iade ettiğiniz tutara bakarsanız matematik bilginiz varsa sorunumu anlarsınız

 • Celal A.
  18 Mart
  13:37

  ben kargoya bedel ödemedim sizin kestiğiniz fatur bedlini istiyorum

 • 18 Mart
  12:10

  Sayın Celal Avcı,

  Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün ''Alıcı Ödemeli Kargo'' olduğu görünmektedir. Kargo firması, ürünü adresinize teslim ederek tarafınıza taşıma hizmeti sağlamaktadır. Kargo bedeli, kargo firmasının yaptığı hizmet karşılığı, kargo şirketi tarafından tahsil edilmektedir ve n11.com tarafından iade edilememektedir.

  Siparişiniz ile iade talebiniz onaylanmış durumdadır. İlgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri