18 Eylül 2013

N11.com Ulaştırılamayan Ürün!

Aşağıda görüldüğü üzere 3 farklı günde verdiğim slik f730 model tripod farklı sebeplerle elime ulaşamamış sipariş iptal edilmiştir. Farklı günlerde verilen siparişlerin farklı bahanelerle iptal edilmesi ne tüketici haklarına ne de insan haklarına uymaktadır. Görüştüğüm müşteri temsilcileri benim zaten mail olarak aldığım bilgilerden öteye geçememiş ve yardımda bulunulmamıştır. Resimlerde detayları görebilirsiniz. Yorum sizin. Satmayacağınız ürünü şikayet etmem akabinde neden tekrar satışa sunduğunuzu ve sipariş verdiğim halde neden göndermeyip farklı bahanelere sığındığınızı açıklarsanız sevinirim.

Tuncay 230 Okunma

Cevaplar

 • Tuncay22 Eylül 2013

  Sorunumla ilgili hiçbir şekilde yardımcı olunmamıştır. Sorunu açık açık yazdığım halde olay başka yöne çekilmiştir.

 • Tuncay20 Eylül 2013

  30 gün içinde iade kampanyaları var. Tabi önce ürünü alabilmeniz lazım. Çünkü siz sipariş ettikçe onlar iptal ederler. O yüzden iade etmenize gerek kalmaz!

 • Tuncay18 Eylül 2013

  Ben yasal hakkım olarak bu ürünü belirlenen önceki fiyat üzerinden almak istiyorum. Aksilik denen şey bir kere yaşanır. 3 defa yaşanmaz. Eğer yardımcı olmayacaksanız tüketici hakları mahkemesine gideceğim.

 • N11.com Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz aksilikten dolayı üzgünüz. Satın almış olduğunuz ürün mağaza tarafından yaşanan teknik bir problemden ötürü gönderilememiştir. Ücret iadeniz bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön