N11.com Ulaşmayan Ürün!

Esra P. |

Sitenizden B*** Ticaret'ten eşarp spreyi aldım. Ürün bana hiç ulaşmadan iade edilmiş S. K. adında birine. Ben kendim ödeme onayı vermemiştim. Ürün ulaşmadığı için site otomatik onay yaptığı için ücret karşı tarafa aktarıldı. Bunu müşteri hizmetlerinizle görüştüm bana B** Ticaret'e mesaj atıp durumu bildirmem söylendi ama B*** Ticaret benim aldığım ürün de dahil olmak üzere tüm ilanlarını kaldırmış ulaşamadım. Bunu da anlattım temsilcinize bana ana sayfada B** Ticaret araması yapıp başka ürün üzerinden mesaj atabileceğim söylendi onu yaptım arama sonucunda ilanda B*** yazıyor ama T** Ticaret ismi. Mesaj attığımda da karşı taraftan burası T** Ticaret diye bir yanıt aldım. Bu mağduriyetimi gidermenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra P.
  13 Nisan
  15:08

  Ben sitenizden alişveriş yaptım. Kargo ücretini de ürün fiyatıyla beraber online bir şekilde kartla ödedim. Ama ürün bana geldiğinde 7 TL istendi sordum ama faturada öyle yazıldığı için verdim ve müşteri hizmetlerinizi arayıp durumu anlattim cep telefonum alındı gereken işlem yapılıp size dönülcek dendi ama hiçbir şekilde dönülmedi ilgilenirseniz sevinirim.

 • 13 Nisan
  09:29

  Sayın Esra P.,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Esra P.
  13 Nisan
  04:45

  Durumu anlatır anlatmaz olabildiğince kısa sürede sorunumu giderdiğiniz için, ilginiz için teşekkürler.

 • 04 Nisan
  15:28

  Sayın Esra P.,

  n11.com'da siparişleriniz, mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci, kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  Teslim edilemeyen ürünler, kargo firmalarının süreçleri doğrultusunda belirli bir süre şubede bekletilmekte ve akabinde çıkış şubesine geri gönderilmektedir. Mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün gün içerisinde sizlere tekrar gönderiminin sağlanacağı yönündedir.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlamış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri