30 Aralık 2015

N11.com Uğursuz Alışveriş!

N11.com'un en eski alışveriş yapanları arasında yer almaktayım ve binlerce TL alışveriş yaptığım bu sitede bana 0,10 kuruş yüzünden artan kampanya kodum eklenmiyor, geleyim sebebine. 99,90 TL ayakkabı sipariş ettim 100 TL'ye tamamlansın artan %20 kampanya kodundan faydalanayım diye 30 TL civarında çocuk bezi ekledim siparişi cumartesi verdim ayakkabı salı günü elime ulaştı fakat bebek bezi 5 gün geçmesine rağmen yollanmadı ve ayın 4 ne yani 9 gün kargolama sürecinden bahsediliyor, bende aradım dedim bu ürün yurt dışından mı geliyor %20 indirim kodumu yollayın yarın süresi son diye bildirdim ve alışverişim bitemeyene kadar 4 ocağa kadar bekleyin diyorlar.

Tayfun 107 Okunma

Cevaplar

 • Tayfun03 Ocak 2016

  n11 şikayetimle düşündüğüm gibi ilgilenerek tam olması gereken gibi sonuçlandırdı. Uğurlu alışverişimin geri döndüğünü hissettirdi. Ama mobil destek ve canlı destek ekibinin umursamaz tavırlarından ötürü ekibin biraz daha anlayışlı ve müşteri memnuniyetine şikayetten önceki durumda memnuniyeti sağlaması önemlidir.

 • N11.com Temsilcisi31 Aralık 2015

  Sayın Tayfun Yel, Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Tayfun'un Teşekkür Mesajı31 Aralık 2015

  Merhaba, hizmet kalitesi açısından sorunum ile ilgilendiğiniz için öncelikle teşekkür ederim, ayrıca beni bu konuda mağdur etmeyip artan kampanya kodu gönderdiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Tayfun30 Aralık 2015

  Merhaba sayın yetkili, akıl var mantık ver kampanya kodu zaten 31 Aralık'ta sona eriyor 04 Ocak'ta ürünü kargolamatan bahsediyorsunuz. Zaten kampanya bittikten 5 gün sonra kargolamaktan bahsediyorsunuz. bir de 10 kuruş için binlerce TL alışveriş yapmış bir sürekli alışveriş yapan ve 1,5 yıldır aktif alışveriş yapan birine bunu yapıyorsunuz bence bu hiçbir mantığa sığmıyor ve her platformda bunu dillendireceğim ve insanlar hizmet kalitesi ve memnuniyetsizliğimi anlasınlar. Sizden şunu beklerdim o ürünü iptal edelim madem gelmiyor bugün başka bir sipariş verin kargolamayı yapsınlar sizde aktif edin yarın kuponunuz eklensin ya da başka bir alternatif 99.90 olan 10 kuruşta siz ekleyin.

 • N11.com Temsilcisi30 Aralık 2015

  Sayın Tayfun Yel, n11.com'da siparişleriniz, alışveriş tamamlandıktan sonra hazırlık süresi olarak belirtilen iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Çocuk bezi siparişiniz ile ilgili 5 iş günü hazırlık süreci bulunduğu ve beklenen kargolanma tarihinin 04.01.2016 olarak belirtildiği görünmektedir. Yapılan kontrollerde siparişiniz ile ilgili iptal talebi oluşturduğunuz görünmektedir. İptal talebiniz mağazamız tarafından onaylandığında, toplam sepet tutarınız 100 TL altına düşeceğinden dolayı kampanyaya devam edememektesiniz. Uğurlu kampanyalarımız devam edecektir. n11.com ana sayfası üzerinden güncel kampanyalarımızı takip ederek, indirim ve fırsatlardan tekrar yararlanabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön