N11.com Ücretsiz Kargodan Ücret Alınması!

Zeynep E. |

N 11.com.'dan 3 kitap aldım. Aslında yalnız 1 kitap alacaktım. Fakat 50 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödenmeyeceği belirtilmişti. Üç kitap alıp kargo masrafından faydalanmak istedim. Kitaplar gelince kargo çalışanı benden kargo ücreti istedi. Ücretini verip firmayı aradım ve durumu izah ettim. Firmanın bana söylediği satın alma koşulunda şartlı kargo diye bir madde varmış ve de kitaplar ayrı kitap evlerinden geldiği için ücrete tabii olunuyormuş.

Benim anlayamadığım firma kocaman harflerle şu kadar ürün alımına kargo bedeli bedava yazarken şartlı kargo yazan maddeye hiçbir uyarı yapmaması. Bu bana bir daha N11.com 'dan alışveriş yapmayacağım anlamına geliyor.

Etiketler :

Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep E.
  20 Temmuz
  11:20

  o zaman aynı mağazadan alınırsa karga ücreti verilmez diye bir ibare yazabilirdiniz. Alışveriş yaparken bunun farkına varılmayabiliyor.

 • 19 Temmuz
  17:14

  Değerli Üyemiz,

  Ürün sayfasında, kargo şirketi ve kargo ücreti başlıklarında mağazanın size sunduğu kargo seçenekleri yer alır. Satın alacağınız ürünün kargo ücreti, ürünün boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için mağazaya soru sor alanından mağaza ile irtibata geçebilirsiniz.

  n11.com'da 3 tip kargo ücreti bulunmaktadır:

  - Alıcı Öder

  - Mağaza Öder (Ücretsiz Kargo)

  - Şartlı Ödeme (Aynı mağazadan alınan ve toplu kargo gönderimi yapılacak ürünlerde, belli bir adet üstüne, Ücretsiz Kargo seçeneği ekleneceğini gösterir.)

  n11.com Müşteri Hizmetleri