19 Temmuz 2013

N11.com Ücretsiz Kargodan Ücret Alınması!

N 11.com.'dan 3 kitap aldım. Aslında yalnız 1 kitap alacaktım. Fakat 50 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödenmeyeceği belirtilmişti. Üç kitap alıp kargo masrafından faydalanmak istedim. Kitaplar gelince kargo çalışanı benden kargo ücreti istedi. Ücretini verip firmayı aradım ve durumu izah ettim. Firmanın bana söylediği satın alma koşulunda şartlı kargo diye bir madde varmış ve de kitaplar ayrı kitap evlerinden geldiği için ücrete tabii olunuyormuş.

Benim anlayamadığım firma kocaman harflerle şu kadar ürün alımına kargo bedeli bedava yazarken şartlı kargo yazan maddeye hiçbir uyarı yapmaması. Bu bana bir daha N11.com 'dan alışveriş yapmayacağım anlamına geliyor.

Zeynep 264 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep20 Temmuz 2013

    o zaman aynı mağazadan alınırsa karga ücreti verilmez diye bir ibare yazabilirdiniz. Alışveriş yaparken bunun farkına varılmayabiliyor.

  • N11.com Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Değerli Üyemiz, Ürün sayfasında, kargo şirketi ve kargo ücreti başlıklarında mağazanın size sunduğu kargo seçenekleri yer alır. Satın alacağınız ürünün kargo ücreti, ürünün boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için mağazaya soru sor alanından mağaza ile irtibata geçebilirsiniz. n11.com'da 3 tip kargo ücreti bulunmaktadır: - Alıcı Öder - Mağaza Öder (Ücretsiz Kargo) - Şartlı Ödeme (Aynı mağazadan alınan ve toplu kargo gönderimi yapılacak ürünlerde, belli bir adet üstüne, Ücretsiz Kargo seçeneği ekleneceğini gösterir.) n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön