N11.com Tüm Prestijinizi Kaybettiniz!

Mustafa Muzaffer Ç. |

E-Mail adresime 55 TL hediye kuponu tanımlandığına dair bildirim maili geldi. Detaylı incelediğimde 04.12.13 tarihine kadar geçerli olduğunu gördüm. Bunun haricinde şu kadar kişi için geçerlidir gibi bir ifade kesinlikle yoktu.

Madem bu şekilde bir kupon var diyerek ileri tarihlerde almak istediğim ürünleri almaya karar verdim. Gün içerisinde biraz araştırma yaptım. Sipariş vermek için hesabıma girdim. Hediye kuponu silinmiş.

N11.com'dan kupon talebinde bulunan ben değilim. Hediye çeki verip daha sonra başta koyduğunuz kurallara uymayarak neden silindiğini öğrenmek ve memnuniyetsizliğimi belirtmek istiyorum. Prestij kaybetmek sizin tercihinizse bize söz kalmıyor...

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Kasım
  23:13

  Değerli Üyemiz,

  Öncelikle kampanyalarımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. n11.com tarafından dönemsel kampanyalar yapılabilmektedir. Sürpriz Kuponlar kampanyası kampanya koşullarında belirtildiği gibi İlk 3500 kişinin kullanımından sonra kalan kuponlar hesabınızdan silinmiştir. Yeni Sürpriz Kuponlar kampanyası devam edecek olup, e-mailleriniz takip ederek indirimli alışveriş fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  n11.com Müşteri Hizmetleri