N11.com Teslim Edilmeyen ve Sebebi İle İlgili Bilgi Verilmeyen Ürünler!

Muharrem D. |

13.Ocak tarihinde acil ihtiyaç olduğu için N11.com üzerinden verdiğim sipariş hala teslim edilmedi ve neden edilmediği ile ilgili lütfedilip bilgi bile verilmedi. Bugün ürünlerin teslim edilmediğini öğrendim ve call center'ı aradım ve aldığım cevap "evet edilmemiş" şeklinde oldu.

Gerçekten şaka gibiler, kargo sayfasına baktığımda ise bildirdiğim adresten tamamen farklı bir adres görünüyor. Tekrardan mağaza ile görüşmem gerektiği söyleniyor, gerçekten çok ciddiyetsiz bir yaklaşım ve uygulama. Bir daha sipariş vermek mi? Asla...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  10:11

  Sayın Muharrem D.,

  n11.com'da siparişleriniz mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  Siparişinizin adresinize teslim edilebilmesi adına konu Lojistik birimine iletilmiş olup, kargo firması ile yapılacak görüşme süreci doğrultusunda siparişinizin adresinize yönlendirilmesi adına gerekli aksiyonlar alınmıştır ancak ilgili ürünün, 20.01.2016 tarihinde, Şükriye D. tarafından teslim alındığı ve alışverişinizin tarafınızca tamamlandığı görünmektedir.

  n11.com alıcılar ile mağazaları buluşturan ortak bir platformdur, ürünler n11.com tarafından değil mağazalar tarafından satışa sunulmaktadır.

  Sipariş ve ürünler hakkında detaylı ve hızlı bir şekilde bilgi alabilmeniz adına, ürün sayfasında yer alan ''Mağazaya Soru Sor'' bölümünden mağaza yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak sonuç alamamanız durumunda, talep ve şikayetleriniz hakkında Müşteri Hizmetlerimiz tarafından da destek sağlanmaktadır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Muharrem D.
  19 Ocak
  13:10

  Ürünlerin gün içerisinde teslim edilmesini talep etmekteyim, konu ile ilgili teyit verebilirseniz sevinirim... Eğer edilemeyecekse ürün iptali dahil diğer alternatifleri gündeme getirmek istiyorum...