N11.com Teslim Edilmeyen Ürün.

Ali A. |

8 Mart 2014 Tarihinde N11 .com sitesinden bir yazıcı sipariş ettim. Sipariş ettiğim zaman firmanın elinde 3 adet yazıcı olduğu belirtiliyordu. Hatta ben aldıktan sonra takip ettim stok 2 ye düştü.

N11.com 10 mart günü bana mesaj göndererek ürünü teslim edemeyeceklerini belirtti. Gerekçe olarak ta ürünün firma tarafından tedarik edilemediği imiş. Buradan N11.com yetkililerine sesleniyorum lütfen sorumluluğunuzu yerine getirin, firma tedarik edemiyor deyip işin içinden sıyrılamazsınız. Bu size yakışmaz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  18:53

  Sayın Ali Alpdoğan,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Ali A.
  01 Haziran
  23:41

  Dönüş yapmışlarmış... Eeeee ne yaptınız kardeşim onu söyleyin. Sorunu çözdünüzmü. Hayır. Satıcıya yaptırım uygulayabildinizmi. Hayır. Sadece Vatandaşa gücünüz yetiyor. Asla Güvenilir bir yapı değilsiniz.

 • 01 Nisan
  13:22

  Değerli Üyemiz,

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz şikayetiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş yapmıştır.

  n11.com müşteri Hizmetleri

 • Ali A.
  14 Mart
  22:20

  Bu şekilde hiçbir sorumluluk almamanızı anlamıyorum. Aynı sorunu Hızlıal sitesinden yaptığım bir alışverişte yaşamıştım. şimdi onların ne kadar ciddi bir firma olduklarını anlıyorum. bir dizüstü bilgisayar sipariş etmiştim, stokta kalmadığı için bana bir üst modelini gönderdiler. Sizin için bişey ifade ediyormu bilmiyorum. ama benim n11 e güvenim tamamen sarsılmıştır. Bilgilerinize....

 • 11 Mart
  11:24

  Değerli Üyemiz

  Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz.

  Mağaza hakkında şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir.

  İptal edilen siparişinizin Ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizi konu ile ilgili bilgilendirmiştir.

  n11.com Müşteri Hizmetleri