N11.com Temin Edilmeyen Ürün!

Ünal İ. |

Yine N11 sorun yaşıyorum. Oyuncak arabayı N11 de sipariş ettim. 199.41 TL'ye 15/12/2015 tarihinde. Ancak tedarikçi firma ellerinde bulunmadığını söyleyerek gönderemeyeceklerini söyledi. Oysaki ben bunu stoklarında var görünürken sipariş etmiştim ve karttan çekimini yapmıştım.
Daha önce de aynı sorunu yaşamıştım N11 ile.

Mademki ellerinde yok niçin Stoklarını güncellemiyor. Müşteriyi yanıltmış olmuyor mı? Müşteri
olarak bunda hiçbir kabahatim olmadığı halde hem zaman kaybı hem bir sürü zahmet çekiyorum. Mademki ellerinde yok bunu tedarik edip müşteriye yollamaları lazım. Ürünümü aynı fiyattan hemen temin edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ünal İ.
  03 Ocak
  04:20

  Sizden hiç memnun kalmadım

 • 19 Aralık
  13:12

  Sayın Ünal İlhan,

  n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin tedarikçi firmadan tedarik edilemediği ve bu nedenden dolayı ücret iadenizin sağlandığı yönündedir. Stok güncellemelerinin güncel olarak sağlanması adına gereken uyarılar mağazamıza sağlanmış durumdadır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri