N11.com Telefon Kılıfı Siparişi!

Levent S. |

Telefon kılıfı sipariş ettim Huawei p7 Ascend geldi, bu yanlış olduğu için iade ettim, doğru olan Huawei Ascend g7 5.5 inç gelmedi soruyorlar bile bu ürünü gönderiniz, yenisini gönderelim diyen yok, parayı verdik çıt yok, bu nasıl satış?

Etiketler :

Ürün / Hizmet Değişim Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  11:29

  Sayın Levent Sarıaltın,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün 28.04.2015 tarihinde tarafınıza teslim edildiği görülmektedir. Siparişiniz ile ilgili değişim talebinizi ''Hesabım'' sayfanızda yer alan ''Mevcut Sipariş'' bölümünden mağazaya iletmenizi rica ederiz.

  Ürünü göndermiş olduğunuz kargo takip numaranız ile birlikte değişim talebi oluşturmanız durumunda mağaza talebinize 3 iş günü + 24 saat içerisinde cevap verecektir. Mağazanın stoklarında ürün olması halinde, değişim işleminiz gerçekleştirilerek ürün, sistemimizde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.Ürünün stoklarda olmaması halinde ise, para iadenizin kartınıza yapılması için iade sürecine yönlendirileceksiniz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri