N11.com Tek Kullanımda Her Yeri Kırıldı.

Feyhan Ş. |

13/5/2014'de N11.com sitesinden almış olduğum be se 4040 büyük boy valiz tek bir uçak yolculuğu sonrasında parça parça olmuştur. Aşağıda valizin şu anki durumunu gösteren fotoğraflar da eklediğim kullanılmayacak halde olan valizin ödemiş olduğum ücretinin tarafıma geri ödenmesini talep ediyorum. İstendiği takdirde inceleme için valizi yollayabilirim. Ücreti geri ödenmediği takdirde yasal işlem başlatacağımı da bildirmek isterim. En kısa zamanda dönüş yapmanızı bekliyorum. Mail adresime lütfen cevap veriniz.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Feyhan Ş.
  23 Eylül
  15:16

  Alınan bu ve benzeri eşyalar hiçbir zaman hemen kullanmak için alınmaz bende resmini görüp beğendiğim için daha sonra lazım olur diye almıştım sonuçta her hafta seyahate çıkılmıyor., ama ne yazıkki beni arayan kişi bir aylık süre geçtiği için iade veya değişim yapılmayacağını söyledi. (Keşke seyahatimi sizin istediğiniz tarihlerde yapsaymışım.) Böyle komik bahaneniz var. Kendinizi yasal birtakım bahanelerin arkasına saklıyarak yaptığınız ticarete ben sadece kaypaklık diyorum ,dolayısıyla ben ziyadesiyle mağdur durumdayım belki yasal olarak hiçbirşey yapamam ama bundan sonra inanın sizin için hiçbir yerde iyi cümleler sarfetmeyeceğim memnun her müşteri yüz müşteridir ama şikayetçi her müşteri size eksi bin müşteri olarak dönecektir. Bundan sonra çevremdeki herkesi sitenizden alışveriş etmekten vazgeçireceğimden emin olabilirsiniz. Basın yoluyla da duyuracağımı belirtmek isterim. Ben belki 100 tl kaybettim ama siz çok müşteri kaybedeceksiniz bundan emin olun.

 • 20 Eylül
  12:46

  Sayın Feyhan Şengül,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri Ekibi tarafınıza bilgilendirme sağlamıştır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri