06 Mayıs 2013

N11.com Tek Kargo Görünen Ürünlerin Üç Ayrı Kargolarda Üç Ayrı Ücretle Gönderilmesi!

N11.com'dan tek kargo anlaşmalı üç ürün sipariş ettim ancak ürünler bana üç farklı kargoda geldi ve üç ürüne de farklı ücret ödemek zorunda kaldım,alışveriş sırasında tek kargo görünürken teslim sırasında üç farklı kargo geldiğini ve üç farklı ücret ödediğimi çağrı merkezine bildirdim, ilgili bayan bana firmaların kargo şirketleriyle anlaşmalarını değiştirmiş olabileceğini söyledi.

Ona bunun benim sorunum olmadığını sonuçta madur olanın ben olduğumu söyledim,ancak bana yardımcı olmadı, peki o zaman bundan sonra n11.com dan ürün satın almayacağım o zaman dedim bayan siz bilirsiniz dedi ve konuşmayı sonlandırdık.

Nesrin 503 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Üyemiz, Ürün sayfasında, kargo şirketi ve kargo ücreti başlıklarında mağazanın size sunduğu kargo seçenekleri yer alır. n11.com'da 3 tip kargo ücreti bulunmaktadır: - Alıcı Öder - Mağaza Öder (Ücretsiz Kargo) - Şartlı Ödeme (Aynı mağazadan alınan ve toplu kargo gönderimi yapılacak ürünlerde, belli bir adet üstüne, Ücretsiz Kargo seçeneği ekleneceğini gösterir.) Aynı mağazadan tek seferde alınan birden fazla ürün, tek kargo ile toplu gönderilebilirken farklı mağazalardan alınan ürünler için tek kargo ile gönderim yapılmamaktadır. Kargo gönderim şeklini ürün sayfasından kontrol edebilirsiniz. Yapılan kontrollerde siparişinizdeki ürünlerin farklı mağazalardan ve farklı kargo seçenekleri ile satın alındığı görülmektedir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön