N11.com Tedarik Edilemeyen Ürünü Satın Almışım!

Kemal C. |

N11.com'dan 12.11.2013 tarihinde tık hızında indirim kampanyasından satın almış olduğum 205428974961 sipariş no'lu ürün satıcı tarafından tedarik edilemediği için kargolanamıyor.

Bu alışverişte 86 TL'lik indirim kuponu kullanmıştım. Alışverişte kullandığım indirim kuponu da iade edilmedi. Tamamen satıcıdan kaynaklı sebepten dolayı mağdur edildim.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal C.
  19 Kasım
  17:40

  N11 mağaza sahiplerini memnun ederken müşterilerini de mağdur ediyor hep.

 • Kemal C.
  19 Kasım
  07:31

  Benim talebim satın almış olduğum ürünün tarafıma yollanması normal olarak.Bunun için zaten satın alma işlemi gerçekleştirdim.Zaten önce mağaza sahibi, sonra n11 ile iletişime geçtikten sonra, mağduriyetim giderilmediği buraya konuyu taşıdım.N11' i 4, 5 gün önce aramama rağmen,dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen, henüz aranmadım.Ben satın olmuş olduğum ürünü istiyorum, iptalini değil. Eğerki isteğim dışı iptal olacaksa alışverişte kullandığım puanları istiyorum.
  Hep satıcı memnuniyeti ön planda, keşke n11 biraz da müşteri memnuniyetini önemsemiş olsa.

 • 18 Kasım
  20:18

  Değerli Üyemiz,

  Yaşamış olduğunuz aksilikden dolayı üzgünüz.

  Ürünün sağ alt tarafında bulunan mağazaya soru sor alanından mağaza sahibine talebinizi iletebilir yada hesabım sayfasındaki mevcut sipariş bölümünden ilgili ürünü seçerek iptal talebinizi mağazaya iletebilirsiniz.

  iptal talebinizin onaylanmasını takiben ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  n11.com Müşteri Hizmetleri