05 Haziran 2015

N11.com Tedarik Edilememe Sorunu!

N11.com sitesinden aldığım ürünlerden biri gönderilmiyor. Siteye baktığımda reddedilmiş görünüyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Durum onlar için gayet normal "firmanın reddedebileceği söyleniyor". Mesafeli satış sözleşmesi diyorum ama kime ne anlatıyorum. Müşteri hizmetlerindekinin sesi yükseliyor! Firma ile imzaladığım sözleşmeye rağmen firma sorumluluğunu yerine getirmiyor.

Sözleşmeye göre sadece edimin imkansızlaşması durumunda sipariş reddedilebilir. 7866 sayılı 'Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik' madde 9'a şu eklendi "Malın stokta bulunmaması durumu, mal ediminin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması olarak kabul edilmez. " N11 resmen insanlarla dalga geçiyor. Biri bunlara dur desin.

Osman 149 Okunma

Cevaplar

 • Osman23 Haziran 2015

  Bu kadarına da pes! Otomatiğe bağlamışlar.

 • N11.com Temsilcisi09 Haziran 2015

  Sayın Osman Çetin, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Osman09 Haziran 2015

  Herkese aynı cevabı veriyorsunuz. Siz de yaptığınız uygulamanın hukuki olmadığının farkındasınız. Ben şikayete yönetmelik sözleşme hükümlerinden bahsediyorum. Keşke daha ciddiyetli olsanız. Bu umursamaz tavırlarınız size kaybettirecek.

 • N11.com Temsilcisi05 Haziran 2015

  Sayın Osman Çetin, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde siparişinizin iptal edildiği görülmektedir. İptal edilen siparişinizin ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır. n11.com'da benzer ürünler farklı mağazalar tarafından satışa sunulabilmektedir. Satın almak istediğiniz ürün ile ilgili n11.com ana sayfası üzerinden arama gerçekleştirebilir ve ilgili ürünü farklı mağazalardan tekrar satın alabilirsiniz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön