30 Mayıs 2014

N11.com Tarafından Kişisel Bilgilerim Saklanıyor ve Silinmiyor!

N11.com adlı internet sitesinden üyeliğimi silmek ve bu sitenin bünyesindeki kişilerin kişisel bilgilerimi istedikleri zaman kullanabilmeleri, görmeleri, paylaşabilmeleri, kiralayabilmeleri, satabilmeleri ve benzeri durumları engellemek için bütün bilgilerimizin derhal veritabanından silinmesi ve yok edilmesini istiyorum.

Telefon numarasını aradığımda her an karşıma çıkan E. isimli şahıs ile görüşülmüş olup, hesabımın kapalı durumda durduğu ve ad, soyad, adresim, tc kimlik numaram gibi bilgilerimin hala durduğunu ama kullanılmayacağını belirtti. Kredi kartı bilgilerimin depolanmadığını belirtti ve bilgilerin silinmeyeceğini belirtti. Benim bu bilgilerim derhal o siteden silinecek!

Bayram 412 Okunma

Cevaplar

 • Bayram05 Haziran 2014

  Kişisel güvenliğinizin tehlikede olduğu bir sitedir.

 • N11.com Temsilcisi03 Haziran 2014

  Sayın Bayram Yogurtcu, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. n11.com hukuku aykırı herhangi bir fiil gerçekleştirmemektedir, hukuki yollar vasıtası ile herhangi bir bilginizin istenmesi dışında bilgileriniz 3. kişi ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Bayram30 Mayıs 2014

  Kurumlar istediğinde onlarala paylaşılacak bahanesiyle benim kişisel bütün bilgilerimi elinizde ömür boyunca tutamazsınız. Bu konuyu ulaşabildiğim bütün kamuoyuyla paylaşıyorum.

 • N11.com Temsilcisi30 Mayıs 2014

  Sayın Bayram Yogurtcu, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön