N11.com Stilea MS800 Mutfak Şefi Arızalı ve İade Edemiyorum

Hayrettin T. |

www.n11.com alış veriş sitesi üzerinden Stilea MS800 Mutfak Şefi'ni satın aldım. Teslim aldığımda kullanma talimatı kitapçığına uyarak çalıştırdım. Gürültü çıkararak iki üç tur döndü ve durdu bekleyip tekrar çalıştırdım bir değişiklik olmadı. Yetkili servis kitapçığın da Bursa'da 3 ayrı
servis görünüyor tek tek aradım hiç biri yetkili servislik yapmadığını söyledi.

Bursa'da yetkili servis yok. Stilea MS800 Mutfak Şefi' nin faturasını kesen ADN Elektronik'i aradım. Servis arıza raporu olmadan iade kabul etmediklerini söylediler. İstanbul ana yetkili servisi aradım onlarda ürün arızalıdır raporu vermediklerini internet satışı olduğu için iade etme hakkımın olduğunu söylediler.

5 gündür www.n11.com müşteri hizmetlerini arıyorum kimse bana yardımcı olamadı. Arızalı ürünle baş başa kaldım.Tüketici mahkemesinde hakkımı aramaya karar verdim. Başıma gelen bu talihsiz olayı paylaşmak istedim.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hayrettin T.
  13 Şubat
  11:01

  N11.com beni mağdur etti dikkat edin sizlerde mağdur olmayın.Çok ciddiyetsizler.29-01-2014 de N11.com dan satın aldığım Stilea MS800 Mutfak Şefi ayıplı (arızalı) ürünü iade etmeme müsade etmiyorlar tamir ettirip kullanmama yönlendiriyorlar yazık.

 • Hayrettin T.
  09 Şubat
  13:05

  Şikayetimin yayınlandığı gün arandım sorunumun çözüleceği söylendi aradan 4 gün geçti arayan soran yok.

 • 07 Şubat
  09:24

  Değerli Üyemiz,

  Şikayetiniz mağazaya iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi teknik servis ile görüşüldükten sonra tarafınıza bilgi verileceği şeklindedir.

  Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi yapmışlardır.

  n11.com Müşteri Hizmetleri