N11.com Sözde Müşteri Hizmetleri.

İrfan Ş. |

01.10.2014 tarihinde verdiğim 24 adet ıslak havlu siparişim 12 adet olarak faturalandırılarak elime geçti, aynı gün müşteri hizmetlerini aradım ve bana sorunun çözüleceği söylendi. Sorun çözülmeyince son sipariş onay gününde siparişi iptal etmek istediğimi söyledim bana buna gerek olmadığı sorunun çözüleceği söylendi 70 gün içinde defaatle müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeme rağmen sorun hala çözülmedi.

Böylesine basit bir sorunu çözmekten aciz olan bu siteden yaptığım daha yüksek ücretli siparişlerim de sorun çıkmadığı için şanslı hissediyorum zira bu sitede hiçbir sorun çözülemez. Daha önce bir çok alışveriş yaptığım bu siteyi bir daha asla kullanmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Fatura / Belgeler Ürün / Hizmet Değişim Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Aralık
  14:56

  Sayın İrfan Şahin,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza bilgilendirme sağlamak adına arama sağlamış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşılamamıştır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri