N11.com Sözde Kampanya!

Selçuk A. |

Kampanya yapmışlar kampanyaya göre iki mağazadan birinden tek seferde yapacağınız 100 lira ve üstü alışverişlerde %40 indirim var. Kampanya sayfasından Ayakkabionline mağazası seçeneğine tıkladım. Hiçbir kategori değiştirmeden ürünleri fiyata göre azalan şeklinde sırala dediğim zaman ilk sırada bir ürün çıkıyor. Kampanya kategorisi mağazası ve koşullarına uymasına rağmen üstelik. Kampanyanın duyurulduğu slideri tıklayarak girdiğim sayfada ki bu üründe mevcut kampanyayı kullanamıyorum. Eğer ki bir mağazanın belirli kategorilerinde ki belirli ürünlerde kampanya varsa o kampanyanın koşullarına belirli veya seçili ibaresi konulur. Bu ürün şuan da benim hakkım.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  12:51

  Sayın Selçuk A.,

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Selçuk A.
  22 Ağustos
  12:22

  Seçili ibaresi hiçbir şekilde yok sadece 100 lira ve üzeri ibaresi var ve benim sepetime ekledigim zaten 100 lira ve üzeri. Yani bu koşulu sağlıyor. Hatta ve hatta ürünün fiyatı 359 lira. Link olarak gönderdim sikayetimde

 • 22 Ağustos
  12:12

  Sayın Selçuk A.,

  Konu ile ilgili talebiniz incelenmek üzere ilgili bölüme iletilmiştir. Kampanya koşulları kontrol edildiğinde, "Kampanya, mağazalardaki seçili ürünlerde geçerlidir." bilgisi mevcuttur. Seçili ürünler kontrol edildiğinde, ürün sayfasında "100 TL üzerine %40 indirim" ibaresi yer almaktadır. Seçili ürünler üzerinden sipariş oluşturmanız durumunda, ödeme aşamasında %40 indirim sağlanmaktadır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri