N11.com Söylenen Günde Ürünüm Gelmedi!

Serkan O. |

Maximum 5 iş gününde kargolanır dedikleri ürün bugün tam olarak 9.iş günü oldu hala kargoya verilmedi bu süre zarfında N11.com ile iletişime geçiyorum bana mağazayla iletişime geçin deniyor.(bu arada muhatap N11 mi mağazamı anlamış değilim) bu süre zarfında telefonla iletişim kurup kaydımı alıyorlar her seferinde dönüp kargoda sıkıntı olmuş bugün çıkıyor deniyor.Sonuç yine aynı mağaza ile iletişim geçiyor bugün de kargoya verilmezse tüketici haklarına şikayet edeceğimi söylüyorum bana verilen cevap istediğiniz yere şikayet edin sonuç olarak ne paranızı aldım nede sizi dolandırdım deniyor.Bir daha N11. mi Allah korusun.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranışı Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  14:44

  Sayın Serkan Okur,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün en kısa sürede kargo şirketine teslim edilerek adresinize gönderileceği yönündedir. “Hesabım” sayfasındaki “Mevcut Sipariş” bölümünden siparişinizi takip edebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri ekibi bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri