N11.com Sorumsuz Satıcıları İçerisinde Barındırıyor!

Mehmet Ö. |

1 hafta önce almış olduğum ürün kargoya verilmedi. Satıcı firma Pazartesi günü arayıp yolladık bir bayanla karışmış falan diye şeyler saçmaladı. Tabi hiçbir şey kargolanmadı doğru söylemediler. Kargolama süreci dolunca iptal ettim. Böyle sorumsuz, insanları yanıltmaya çalışan satıcılarla çalışan N11.com gözümde düştü.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  11:54

  Sayın Mehmet Özen,

  n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Siparişinizin tedarik süreci ile ilgili mağazamıza gerekli uyarılar sağlanmıştır. İptal edilen siparişiniz ile ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz ücret iade süreci ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri