Yavuz Ö. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim uzun bir aradan sonra nihayet

N11.com Sitesinde Satılan Ürünlerin Takibini Yapmıyor.

Yavuz Ö. |

04 Kasımda N11.com'dan ürün aldım. Bugün itibari ile hala ürünüm elime ulaşmadı. Satıcı ile ancak mail yoluyla ulaşmaya çalışıyorum oda canı isterse cevap veriyor. 10 gün olmasına rağmen mağdur ediliyorum. N11.com müşteri destek birimi sorun satıcıdan kaynaklanıyor onunla görüşün diyor.

Ancak ne bir telefon nede bir adres vermiyorlar. Satıcı kargoladım deyip yalan söylüyor bu kadar mağdur edilmez kimse. Benim ürünüm nerede? Niye kimseye ulaşamıyorum? Parayı alırken iyi? Ürünü niye göndermiyorsunuz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  11:06

  Sayın Yavuz Öztürk,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır.Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Yavuz Ö.
  15 Kasım
  13:09

  Teşekkür ederim uzun bir aradan sonra nihayet

 • 14 Kasım
  18:46

  Sayın Yavuz Öztürk,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün tarafınızca teslim alındığı görülmektedir.

  Müşteri Hizmetleri Ekibi tarafınıza bilgilendirme sağlamıştır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri