16 Nisan 2013

N11.com Sitesi Faturasız Ürün Satışı Yapıyor!

Worldbazaar firmasından bugün Sony ps3 dualshock 3 sıxaxıs kablosuz joystıck ürünün satın aldım. Aldıktan sonra soru cevap kısmına baktığımda sorulan bir soruya karşılık olarak ürünün faturasız ve garantisiz olduğu yazmakta olduğunu gördüm. Sanki bit pazarından ürün alıyoruz.

Firmanızın faturasız ürün satışına nasıl onay verdiğini ayrıca bunun suç olduğunu bilmenizi istedim. Bu ürünü aldım diye başka firmadan bugün aynı ürünü alma şansım olduğu halde almadım. Şimdi ürünü iptal etmelimiyim? İptal ettiğimde hediye çekimde iptal olacak. Ayrıca bu ürün sizin vitrin ürününüz.

Bahadir 1.194 Okunma

Cevaplar

  • Bahadir 17 Nisan 2013

    Bugün ürünü alan başka kişilerden ürünün sahte olduğu bilgisi de verildi ama n11.com'dan hala bir haber yok.

  • Bahadir 16 Nisan 2013

    Firma yetkililerinden Mehtap hanımla konu görüşülmüştür.Firmanın fatura yerine fiş keseceğini ve ürünün garantili olduğunu söylemişlerdir.Ancak fişte ne yazacak dediğimde bilgi almak için tekrar arayacağını belirtmişlerdir.2. aramada firmanın fatura kesebileceğini garantisi ise firmanın kendi garantisi olduğunu söylemişlerdir.Ancak Soru cevap kısmına tekrar baktığımda firma ısrarla garanti belgesi yollamayacağını belirtmektedir. Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik (24/02/2004) gereği garanti belgesiz ürün satmaması gerekmektedir. Alınan ürünü iade etmeyi düsünmekteyim

  • N11.com Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Üyemiz Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak bilgi vermiştir. İyi alışverişler, n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön