28 Aralık 2013

N11.com Siparişlerimi İptal Etti ve Çeklerimi Geri Vermedi!

2035652***** no'lu siparişimin bulunduğu hesabımdan, N11.com bugün yapmış olduğum 5 farklı siparişimi birden reddetti ve bu alışverişleri yaparken kullandığım çeklerimi de geri yüklemedi. Neymiş aynı üründen 1 den fazla alamazmışız! Nerede görülmüş duyulmuş böyle bir şey! En azından çeklerimin yarın sabah hemen yüklenmesini talep ediyorum.

Ali 279 Okunma

Cevaplar

 • Ali13 Ocak 2014

  17 gün oldu ama bir kez bile aramadılar. her seferinde ben arıyorum ve söylenen şeyler hep aynı. tamamen oyalamak üzerine ezbere sözler.

 • Ali06 Ocak 2014

  10 gün oldu. ne para iadesi alabildim ne de çeklerimi geri yüklediler. n11.com un ne olduğunu görün !

 • Ali03 Ocak 2014

  evet hala bir arpa boyu yol almış değiliz. ne çeklerim geri verildi ne de param ne de ürünler. n11 sebepsiz yere hem çeklerime hem parama çöktü. ısrarla bana, isterseniz ürünleri iade edin diyorlar. iade edersem çeklerim yüklenmeyecek. amaçları bu zaten. aman dikkat arkadaşlar aynı durumda, sakın iadeyi siz talep etmeyin !

 • Ali01 Ocak 2014

  n11 tarafından geri dönüş bile yapılmadı ! milyonlarca lira ile yaptığınız reklamı böyle ucuz numaralarla anlamsızlaştırıyosunuz.

 • Ali31 Aralık 2013

  siparişleri ben iptal etmedim siz iptal ettiniz ! herkes görsün n11 çekleri bol keseden dağıtıyo sonra da saçma sapan nedenlerle siparişleri reddederek çeklerin üzerine konuyo. ticari ahlakınız sıfır. müşteri hizmetlerini aradığımda ise siparişleri siz reddetmişsiniz diyor. yalana da bak. her yol var n11 de !

 • N11.com Temsilcisi30 Aralık 2013

  Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz aksilikden dolayı üzgünüz. Kampanya şartları gereği satın alınan ürünün iptal/iade edilmesi halinde kullanmış olduğunuz kuponlar hesabınıza geri yüklenmemektedir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön