16 Ocak 2015

N11.com Siparişini İptal Ettiğim Ürünün Para İadesini Yapmıyor.

05.01.2015 tarihinde 50 TL tutarında bir teknolojik ürün satın aldım ve ödemesini kredi kartıyla yaptım. ardından yanlış bir model aldığımın farkına vararak ürünün siparişini iptal ettim. Müşteri temsilcisi ürünün iade süresi maksimum 4 gün dedi.

4. günün sonunda hala geri ödeme yapılmadı ve tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda bana "finans bölümü size en yakın zamanda geri dönüş yapacak" denildi. Sonrasında tekrar aradım, yine aynı şey söylendi. Bugün itibariyle müşteri temsilcisi ile görüştüm ve bana "sistemsel bir hatadan dolayı geri ödeme yapılamamış" dedi. Ne geri dönüş var, ne para iadesi, bu nasıl sorumsuzluk? Ben böyle rezillik görmedim. Düzgün yapamıyorsanız, yapmayacaksınız.

Mustafa 151 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi22 Ocak 2015

    Sayın Mustafa Hasan Demir, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde ücret iadenizin başarılı bir şekilde gerçekleştiği görülmektedir. Ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 10 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Mustafa 16 Ocak 2015

    Müşteri hizmetleriniz problemimi çözmedi. Kaç gündür arıyorum ve sizin söylediğiniz "Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. " cümlesini duyuyorum. Bunu duymaktan çok sıkıldım artık, oyalamak yerine problemimi bir çözüme kavuşturmanızı bekliyorum. Ayrıca, süreçle ilgili en azından 10 günde bir -sizin için makul bir aralık- aranıp bilgilendirirseniz memnun olurum.

  • N11.com Temsilcisi16 Ocak 2015

    Sayın Mustafa Hasan Demir, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön