N11.com Siparişimi Kafalarından Uydurdukları Bir Adrese Teslim Ettiler.

Mehmet Y. |

N11 isimli firmadan teslim adresi olarak Yurtiçi Kargo Gölcük şube şeklinde 205211393**** sipariş numarası ile sipariş ettiğim ürünümün kargo şubesine gittiğimde kargo çalışanları tarafından M. Y. isminde tanıdıkları bir başka kişiye teslim edildiğini öğrendim. Ürünümü gidip kafalarına göre teslim ettikleri yerden geri alacaklarını N11'in bunu hep yaptığını ve yanlış adres bildirdiğini söylediler, bekleyip göreceğim ürünüm geri geldiğinde ambalajı açılıp mahremiyetim ihlal edildiyse hem N11'i hem de Yurtiçi Kargo'yu dava edeceğim.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  17:37

  Sayın Mehmet Y.,

  Konu ile ilgili Gölcük Şube ile yapılan görüşmede, ilgili ürünün teslim edilen adresten alındığı ve şubeye getirildiği, tarafınıza da bilgilendirme yapılarak, ürünün tarafınızca şubeden teslim alınacağı bilgisi alınmıştır. İlgili ürünün ambalajının açılmış olması durumunda, kargo görevlisine mutlaka tespit tutanağı tutturarak ürünü teslim almamanızı; akabinde iade veya değişim süreci başlatarak, Hesabım/Mevcut Sipariş sayfanızdan talebinizi mağazaya iletmenizi rica ederiz.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak telefonunuz kapalı olduğundan sizlere ulaşamamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Y.
  02 Haziran
  12:10

  Açıldığını varsayalım ve geri iade ettik diyelim; birincisi ben bu ürünü geri iade etmek için sipariş etmedim, ikincisi ürüne belki hemen ihtiyacım var birilerinin saçma sapan bir hatası yüzünden ben neden bir hafta daha bekleyeyim, ayrıca mağazayı aramadığımı mı sanıyorsunuz, 'bizim sorunumuz değil, muhatabınız n11 ya da Yurtiçi Kargo" dediler...

 • Mehmet Y.
  02 Haziran
  10:52

  08503330011 numaralı telefonu aradım, şikayet kaydı oluşturalım, isterseniz siparişinizi iptal edelim diyorlar, ben ürünümü istiyorum, ve de hiç açılmamış olarak...

 • 02 Haziran
  10:37

  Sayın Mehmet Y.,

  n11.com'da siparişleriniz, mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci, kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  Siparişiniz ile ilgili teslimat sürecinin detaylı olarak incelenmesi adına konu Lojistik birimine iletilmiş olup; kargo firması ile yapılacak görüşme süreci doğrultusunda tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri