10 Mayıs 2013

N11.com Siparişimi İptal Ettiler!

n11. com'dan Anneler Günü için anneme Televizyon aldım. 2 gün sonra reddedildi diye telefonuma mesaj geldi. Yıllardır küçük-büyük alışverişlerimi birkaç e-ticaret sitesinden yaparım hiç böyle birşey başıma gelmedi. Reklamlarla piyasaya girmeye çalışan yenibir site için eksi bir puan.

Aklıma ilk gelen şöyle bir seneryo : Piyasada hızlı koşan ürünlerin fiyatını düşüreceksin insanlar senin sitene girecek o ürünün yanında başka alışveriş yaparsa oradan kazanacaksın. Fiyatını düşük tuttuğun ürünü 2 gün sonra elimde yok diye iptal edeceksin 4-5 gün müşterinin parasını kullanacaksın. Bu son olsun en doğru yol bildiğin yol.

Akın 183 Okunma

Cevaplar

  • Akın 16 Mayıs 2013

    Elinizde olmayan ürünü sattmaya çalışmanızı yeni yeni hazmetmeye başlamıştım ki; kredi kartımın hesap özetini elime aldığımda birkez daha şoke oldum. Alamadığım ürünün parasını bana ödüyorlar FAKAT taksit taksit. Alamadığım ürün kredi kartımın limitini yükseltecek 6 ay. Bu kadar da olmaz ya .

  • N11.com Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz Yaşanılan durumdan dolayı üzgünüz. n11.com’da aynı ürün grubuna ait birçok seçenek bulunmaktadır. Şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön