N11.com Siparişimi Birden Bire İptal Etti

Ufuk T. |

202513772963 no'lu vermiş olduğum siparişimde 100 TL lik kupon kullandım. Ürün bana gönderildi fakat tüketim malzemesinin tarihi yakın olduğu için iade edip yenisi göndermelerini talep ettim. Almış olduğum mağaza yenisini göndereceklerini söylediler ve bende n11.com üzerinden değişim talebi geçtim. Fakat mağaza buna onay vermediği için n11 kimseye sormadan para iadesi yaptı ve şimdi mağaza bana ürünü haliyle göndermiyor. 100 Tl lik kuponumuda N11.com geri vermiyor.

Bu durumda mağdur durumda kaldım. İndirimli halde aldığım ürünüm mağaza ve n11.com yüzünden benim hiç bir hatam olmamasına rağmen iptal edildi. Halbuki mağaza bana yeni ürünü gönderecek. Yetkililerin gerekeni yapmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk T.
  17 Şubat
  15:08

  Ama ben iptal etmedim ki. Mağaza ile değişim hususunda anlaşmıştık ben onlara ürünü göndermiştim onlarda bana yenisi göndercekti. Değişim talebi geçtim ama ama siz birden bire iptal ettiniz haliyle onlarda bana gönderemedi ?Sorun direk sizden kaynaklanıyor.

 • 15 Şubat
  18:14

  Değerli Üyemiz,

  Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Siparişinize ait ürünlerin kısmi iade yada iptal edilmesi halinde kullanmış olduğunuz kupon hesabınıza geri tanımlanmamaktadır.

  Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza geri dönüş yaparak bilgi vermiştir.

  n11.com Müşteri Hizmetleri