19 Nisan 2013

N11.com Siparişim Teslim Edilmiyor!

N11 .com Alışveriş sitesi reklamlarına ve Doğuş grubunun arkasında olmasına güvenerek 09.04.2013 tarihinde üyeliğimi başlatarak ilk siparişimi verdim. Bugün ayın 18'i ve halen siparişim Kargoya dahi verilmedi ve Bugün Call Center ile görüşmem sonucunda da sürecin ne kadar süreceği belli olmadığı ve Tedarikçi firmanın çok talep geldiğinden siparişleri yetiştiremediği yönünde yetersiz ve tatminkar olmayan bir cevap ile tarafıma dönüldü. Satışa söz konusu ürünün temin edilememesini ve Doğuş gurubu gibi köklü firmanın sözünü yerine getiremeyen tedarikçilerle çalışmasına anlam veremedim.

Kesinlikle bir sonraki alışverişlerimde Doğuş gurubu firmalar tercihim olmayacaktır.

Ercüment 77 Okunma

Cevaplar

  • Ercüment 19 Nisan 2013

    Sayın yetkili: Görünen şu ki sizin iddaa etiğiniz gibi hazırlık süresi olarak belirtilen iş gününde ürünler kargoya teslim edilmiyor. 19-04-2013 tarihi itibari ile mevcut siparişimi iptal etmeyip Tüketici Hakları Mahkemesine başvuracağımı belirtirim.

  • N11.com Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Yaşanan durumdan dolayı üzgünüz. n11.com'da siparişleriniz, alışveriş tamamlandıktan sonra hazırlık süresi olarak belirtilen iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Konu takibimizde olup, en kısa zamanda tarafınıza da bilgi verilecektir. İyi Alışverişler n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön