06 Şubat 2014

N11.com Siparişim Gönderilmedi!

14/01/2014 tarihindeki alışverişim den 204643482961 numaralı siparişimi N11.com hala göndermedi. Siparişimi verdikten 3 hafta sonra siparişinizi temin edemiyoruz, siz siparişinizi iptal edin ve size ödeme iadesi yapalım dediler.

Benimle konuşan N11.com yetkilisine bu siparişimin yarısını kredi kartı ile yarışını da kupon ile yaptığımı söylediğimde bana sadece kredi kartı ödemesi yapılacağını kullanmış olduğum kuponun telafisinin yapılmayacağını söyledi.

Bende kendisine ben iptal edeceksem beni ne diye bu zamana kadar beklettiniz dedim. Beni zaten mağdur etmişsiniz bekleterek birde üstüne siz siparişi iptal edin ve zararınızın yarısını karşılayalım diyorsunuz. Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz?

Adem 32 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi yapmışlardır. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • N11.com Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Kupon kullanarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizin iptal edilmesi halinde ödemiş olduğunuz ücret kartınıza iade edilirken kullanılan kupon hesabınıza geri tanımlanamamaktadır. Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza geri dönüş yapacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön