12 Şubat 2014

N11.com Siparişim Eksik Geldi.

7 ocakta verdiğim siparişim 16 ocakta eksik teslim edildi. Teslimden hemen sonra N11.com müşteri hizmetlerini aradım. Konunun onları ilgilendirmediğini site içinde bir market alım yapıldığını ve orayla görüşmem gerektiğini söylediler. Fakat siteye sadece soru kısmıyla ulaşılıyor yani ne telefon numarası nede iletişim kuracak herhangi bilgi var. 16 ocakta yazdığım maile hala cevap bekleniyor.

Her gün N11.com arıyorum. Bununla ilgili bir dosya açtıklarını birinin bana döneceğini söylediler hala ne dönen var ne de cevap veren.Paramın iadesini istedim 3 iş gününde döneceğiz dediler 5 iş günü geçti hala ses seda yok. Böyle fiyasko bir site görmedim.

Elif 218 Okunma

Cevaplar

  • Elif 12 Şubat 2014

    ürün teslim edilse neden defalrca kez n11.com u arayayım...buradan şikayet yazayım..bu kadar terbıyesizlik görmedim..

  • N11.com Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Yapılan kontrollerde siparişiniz için iade talebi oluşturduğunu iade sebebi kısmına ürünün tarafınıza ulaşmadığı bilgisini iletmişsiniz. afb5a370da67 takip numarası ile sorgulama yapıldığında ürününüzün teslim edildiği görülmektedir. Ürünün kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz Yapılan kontrollerde, şikayetinizin ilgili bölümlere iletildiği hem mağaza hem de sizin ile görüşülüp bilgi verildiği görülmektedir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön