N11.com Sipariş Zamanında Gönderilmiyor, Çağrı Merkezi İşe Yaramıyor!

Mine B. |

N11'den satın aldığım ürünün 3 gün içerisinde kargolanacağı söylenmesine rağmen 7 gün geçti ve kargo bir yana siparişe onay bile verilmedi. Kredi kartında ödeme görünüyor ancak mağazadan onay yok. Mağazaya (T*** M***) soru sor kısmından yazdığımda herhangi bir cevap gelmedi.

Çağrı merkezi ise sadece mağazaya soru sorabileceğimi kendilerinin şikayet kaydı dışında hiçbir şey yapamayacaklarını söyledi. Hiçbir işe yaramadılar. Siparişi iptal ettim ve muhtemelen kredi kartına taksit taksit geri yüklenecek. O kadar yaptıkları reklam boşuna.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  10:20

  Sayın Mine Bodur,

  Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetiniz ilgili birime iletilmiştir. İptal edilen siparişleriniz için n11.com tek seferde ücret iadesi yaparken bankaların süreç ve uygulamalarına bağlı olarak taksitli alışverişler her ay artı ve eksi bakiye olarak ekstrenize yansıtılmakta fakat kullanmış olduğunuz limit açılmaktadır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri