N11.com Sipariş Verdiğim Ürün Gelmedi!

Derya G. |

N11.com'dan 201971648866 sipariş koduyla fotoğraf makinası sipariş ettim 6 eylülde 8 eylülde aradım ürünüm kargoya verilmedi. 11 eylülde arkadaşımın doğum günü var onun için aldım ürünüm gelmeyecekse bilgi verin diye gerek yok bugün kargo olacak dediler. 9 eylülde bir daha aradım akşam üstü arayıp ürününüz acil kargoya verildi.

11 eylül'de elinizde dediler. Bugün kargo şirketini aradığımda ürünümün acil olarak kargoya verilmediğini ve 12 eylül'den önce elimde olamayacağını söylediler. N11 kendi içindeki mağazalarla bile iletişim kuramıyor. Ben mağdurum.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  15:12

  Sayın Derya Göbet,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölümeve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün kargo şirketisine teslimedilerek adresinize gönderildiğigörülmektedir. Kargonuz ile ilgili detaylı bilgiiçin Yurtiçi kargo ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri