Yılmaz Y. Teşekkür Mesajı

teşekkürler...

N11.com Sipariş İadesiyle Kupon Mağduriyeti Yaşatıyor...

Yılmaz Y. |

201349787*** nolu siparişimde değişim için gönderdiğim halıyı N11 otomatik olarak iadeye çevirdiği için para iadesi yapıldı. Bu siparişte kullanmış olduğum kupon ve N11, Garanti bonus silindi. N11'in yaşatmış olduğu mağduriyeti ortadan kaldırması için bu kaybımın karşılanmasını istiyorum.

Etiketler :

Online İşlemler Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  13:53

  Sayın Yılmaz Y.,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Yılmaz Y.
  15 Ekim
  12:35

  teşekkürler...

 • 15 Ekim
  10:50

  Sayın Yılmaz Y.,

  Değişim sürecinde mağazanın stoklarında ürün olmaması veya talebinize cevap verilmemesi durumunda ücret iadesine yönlendirilmektesiniz. Yapılan kontrollerde değişim talebinizin iadeye çevrildiği görünmektedir.

  Bonus puan kullanarak satın aldığınız ürünün iptal veya iade edilmesi durumunda, puanlarınız n11.com tarafından bankanıza iade edilmekte olup; hesabınıza yansıtılması bankanızın süreç ve uygulamaları doğrultusunda gerçekleşmektedir.

  Konu ile ilgili mağduriyetinizin giderilmesi adına gerekli aksiyonlar alınmış olup; Hesabım/Kuponlarım sayfanızdan kontrolünü sağlayabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri