N11.com Sipariş Ettiğim Ürünle Elime Ulaşan Ürün Farklı Çıktı!

Damla A. |

İnternetten beğenip sipariş ettiğim ürün elime ulaştı fakat sipariş ettiğim ürünle farklıydı. Ya madem böyle bir sayfa açıyorsunuz işini doğru düzgün yapın yok yapmayacaksanız bende gerekli şekilde sizle uğraşırım. Parasında değilim insanları kandırmanız insanlarının zamanlarını çalmanızdan dolayı ve üstelik geri aradığımda müşteri irtibat numarasının ilk çalıyor ve arkasından da kapatılmış olması! Siz telefonu açmayın ben size elbet ulaşırım.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  14:01

  Sayın Damla A.,

  n11.com'da siparişleriniz ile hatalı gönderim yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmaktadır.

  Siparişinize ait ürünün hatalı gönderilmesi durumunda, Hesabım sayfanızdan iade veya değişim süreci başlatabilirsiniz. Hesabım/Mevcut Sipariş sayfanızdan değişim talebinizi mağazaya ileterek, karşınıza çıkan kampanya kodu ile ürünü anlaşmalı kargo firmasına teslim edebilirsiniz.

  İlgili ürünün talep ettiğiniz renk dışında gönderilmesi ve yaşanan sürecin tekrarlanmaması adına mağazamıza gerekli uyarılar sağlanmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizlere bilgilendirme sağlamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri