17 Mart 2015

N11.com Sipariş Ettiğim Ürün 7 Gün Oldu Gelmedi.

7 gün önce verdiğim siparişim gelmedi N11.com müşteri hizmetlerini aradığımda aldığım cevap firmayla görüşün diyor. Kendilerine sizin sitenizden aldım mağaza beni ilgilendirmez dedim. Yinede ben firmayla görüşmeye çalıştım tabi mağaza herhangi bir cevap vermedi.

Tekrar N11.com ile görüştüğümde firmanın elinde ürün kalmadığını söylüyor. Elinde olmayan bir ürünü nasıl satarlar ve parasını nasıl alırlar. 7 gün geçtikten sonra mı elinde olmadığını anlıyorlar. N11.com ilk defa alışveriş yaptım bu da son oldu. Birde dün konu ile ilgili şikayet oluşturuyorum, bugün sonuçlanıyor, sonucu öğrenmek istiyorsam onları aramam için SMS çekiyorlar, kendileri arayıp da sonuç şu demiyorlar, sanırım telefon faturası çok geliyor.

Mustafa 174 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi18 Mart 2015

    Sayın Mustafa Özkanan, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Mağaza hakkındaki şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Mustafa 18 Mart 2015

    Siparişimi ben aradıktan sonra siz kendiniz iptal ettiniz iyi bir firma olsanız bana malzememi temin eder gönderirdiniz. Sizi bulunduğum bütün ortamlarda kötüleyeceğim.

  • N11.com Temsilcisi17 Mart 2015

    Sayın Mustafa Özkanan, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde siparişinizin iptal edildiği görülmektedir. İptal edilen siparişinizin ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön