Fatih O. Teşekkür Mesajı

Çok teşekkür ederim. Az önce n11.com tarafından arandım ve hata ile ilgili düzeltme yapacaklarını söylediler. Allah razı olsun

N11.com Şikayetimle İlgili Gelişme Yok!

Fatih O. |

N11.com sitesi üzerinden M*** LTD. Şti. Firmasından bir ürün aldım. Aldığım ürünle ilgili kargo sorunu yaşandı. Kargo sorununun gönderici tarafından olduğunu kargo söyledi. Bende göndericiye bu konuyla ilgili sorularımı sordum. N11.com'a da şikayetimi bildirmeme rağmen hala bir gelişme yok.

N11.com tarafından bilgilendirilmeyi bekliyordum fakat o da yok. Belirtmiş olduğum M*** tarafından hatanın düzeltilmesi ile ilgili başvurum hakkında tarafıma herhangi bir geri dönüş yapılmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  16:51

  Sayın Fatih Okuyucu,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün kargo şubesinde olduğu ve tarafınıza yönlendirileceği yönündedir.

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Fatih O.
  19 Ocak
  16:50

  Çok teşekkür ederim. Az önce n11.com tarafından arandım ve hata ile ilgili düzeltme yapacaklarını söylediler. Allah razı olsun