N11.com Sigortasız ve Hasarlı Gönderilen Ürünü İade Edemiyorum.

Okan C. |

N11.com üzerinden satın aldığım 2019*** sipariş kodlu ürünü ihtiyacımı karşılamadığı için tekrar iade etmek istedim ama bana hasarlı ve sigortasız gönderilen ürünü ne firma ne de n11.com iade alamıyor, gerekçe ürün ben de hasar görmüş. N11.com müşteri temsilcisi ile kargo görevlisini konuşturdum kargo yetkilisi de ürünün karşı taraftan hasarlı ve sigortasız yani bendeki hali ile geldiğini beyan ettiği halde kimse ilgilenmiyor. Müşteri temsilcisi en kısa sürede döneceğiz diyor ama arayan yok 4 gün geçti. Çok kez netten ürün aldım ilk defa böyle bir şey karşıma çıkıyor ilgisiz firma ve n11.com temsilcilerini tebrik ediyorum bravo!

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  18:08

  Sayın Okan Can,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • 19 Ocak
  12:34

  Sayın Okan Can,

  Siparişinize ait ürün adresinize ulaştığı esnada, kargo görevlisi yanında kontrolü sağlayarak, hasarlı ürünler için hasar tespit tutanağı tutturarak ürünü teslim almamanız gerekmektedir.

  Mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait hasar tespit tutanağınızın bulunmaması, ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmesi sebebi ile iade talebinize onay verilmediği; kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletilerek ürünün tarafınıza yönlendirildiği şeklindedir.,

  Ürün tarafınıza ulaştığında, hasar tespit tutanağı ile birlikte kargo firmasına tazmin süreci başlatarak, ürün bedelini kargodan tazmin edebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri