N11.com Sekiz Gündür İademi Kabul Etmiyorlar!

Mehmet Emin Ü. |

6502 sayılı tüketicinin korunması hususundaki kanuna göre 3 iş günü içerisinde iademi kabul etmesi gereken N11.com 8 gündür iademi kabul etmiyor. Aramadığım yer kalmadı. Hala çözüm bulamadım. Üstelik ürünü kapıda iade ettim, hiç elime dahi ulaşmadı. Son çare Tüketici Mahkemesi. Gerekli incelemeleri yaptım. Sonuç alınca paylaşacağım. Faiziyle iade ve avukatlık ücretini iade etmek zorunda kalacaklar. Avukattan aldığım bilgi bu. Umarım en kısa sürede cezalarını çekerler.

Etiketler :

Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  10:59

  Sayın Mehmet Emin Ü.,

  Siparişiniz ile ilgili kargo takibiniz sağlandığında, ürünün 29 Nisan tarihinde mağazamızın bulunduğu şubeye ulaştığı ancak teslim alan kişi bölümünde, tarafınızın isminin bulunduğu görünmektedir.

  Mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün mağazaya ulaşmadığı, kargo firması ile görüşülerek gerekli incelemelerin sağlanacağı ve iade talebinize cevap verileceği yönündedir.

  İade kargo sürecinin detaylı olarak kontrol edilebilmesi adına konu Lojistik birimine iletilmiştir. Kargo firması ile yapılacak görüşme süreci doğrultusunda sizlerle de bilgi paylaşılacaktır.

  Siparişiniz ile ilgili iade talebiniz 4 Mayıs tarihinde mağazaya iletilmiştir. Kontrollerin sağlanması ve iadenizin onaylanması sonrasında ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri