12 Ocak 2015

N11.com Sattığı Ürünlere Sahip Çıkmıyor!

www.n11.com sitesinden 209397482964 sipariş numarasıyla tablet satın aldım. Bir süre kullandıktan sonra tablet açılmamaya başladı. Ben de zaten garantisi devam ediyor diye firmaya gönderdim. Ama bu sürede firma iflas etmiş, kargo bana ürünü geri getirdi ayrıca zaten bozuk olan ürüne 9,5 lira kargo ücreti ödedim.

Durumu N11.com müşteri hizmetlerine ilettim. Onlar da firmaya mesaj yazmam gerektiğini söylediler. Mesajı yazalı 2 haftayı geçti ama zaten bir cevap beklemiyorum çünkü sitelerini bile kapatmışlar. Bu durumda N11.com yetkilileri neden müşterisinin haklarını korumuyor. Neden böyle kısa sürede iflas edecek firmalarla çalışıyorlar? Burada kefil durumda olan N11.com sitesidir.

Özcan 161 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi12 Ocak 2015

    Sayın Özcan Bortepe, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Elektronik ürünlerde iade/değişim yapılması için öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir ilgili ürün için teknik servisin rapor vermesi halinde mağaza iade/değişim yapmakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade/değişim talebinde bulunabilirsiniz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön