N11.com Satışta Olup; Ücreti Ödenmiş Ürünlerin Tedarik Edilememesi!

Cahit D. |

Sayın yetkili;
n11 matbu sözleşme gereği siparişlerimin gününde kargoya verilmemesi ve bazı ürünlerin sitenizde satış da olup; mağaza tarafından ellerinde olmadığı belirtilip gününde gönderilememesi ve bazı ürünlerin ise satın alınmış ve sitenizde satışı olmasına rağmen reddedilmesinden dolayı müşteri hizmetleriniz ile defalarca ve mağazalarla defalarca yazışmama rağmen tarafıma satın alıp ödemesini yapmış olduğum ürünler tedarik edilememekte veya gününde göndermemektedir. Bahsi geçen konularla ilgili tüm siparişlerimin bugün (06 Ağustos 2015) onaylanıp kargoya verilmemesi halinde n11 olarak sizi gerekli tüm kanuni mercilere şikayet edeceğimi bilgilerinize sunarım.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cahit D.
  06 Ağustos
  16:58

  Ben n11 ile ilgili gerekli her yere hem telefonla hem de yazılı olarak ulaştım fakat sorunum çözülememiştir.

 • 06 Ağustos
  16:35

  Sayın Cahit Demirel,

  Siparişlerinize ait ürünlerin gönderiminde gecikme yaşanması veya mağazalar tarafından tedarik edilememesi durumunda mağazalar hakkında gerekli aksiyonlar alınmakta ve mağaza başarı puanları olumsuz yönde etkilenmektedir.

  İlgili siparişlerinizin gönderimi ile ilgili mağazaya ulaşılma süreci doğrultusunda gerekli çalışmalar yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri