21 Ocak 2014

N11.com Satış Sonrası Sıfır Destek!

N11 üzerinden aldığım üründen sıkıntı yaşadım. Ürünü iade veya değişim yapmak istedim. Aldığım mağaza ve marka ürününe sahip çıkmıyor. N11 e durumu ilettim. Bir haftayı geçmişse para mağazaya iletilmiş biz bir şey yapamayız diyorlar. Mağazaya 1 haftanın ardından yorum yapılamayan bir sistem kurulmuş.

Ben mağazayı kötüleyip başkalarının mağdur olmasını engelleyemiyorum. N11 işe yardımcı olamam dediği gibi kurduğu sistemle mağdur olanın değil mağdur edenin yanında yer alıyor. Şikayet oluşturdum fakat 1 hafta içinde yapılan yorumlara göre değerlendirme yapılırmış. Kardeşim, ürünlerin garantisi 1 haftamı ? Nasıl bir sistemdir bu? Parayı kazanırken iyide sonrası mı zor geliyor sizlere?

Serkan 84 Okunma

Cevaplar

  • Serkan25 Ocak 2014

    n11 yetkilisi firmaya ürünü göndermemi inceleme yapılmasını istedi, ürünü gönderdim firma arayıp ürünü topyekün neden gönderdin biz kabul etmiyoruz geri gönderiyoruz dedi. telefonda hır-gür tartıştık firmayla. inceleme yapılacagı karar verilecegi söylenmişti ama hiçte öyle olmadı. ayrıca dönüş kargosunun ücretide bana yansıtılacakmış. sesimizi yükseltmesek ürünü kabul dahi etmeyeceklerdi. ürün geri gelecek tamir görmeden çift kargo ödeyecektim.

  • N11.com Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Üyemiz Yaşanan durum nedeni ile üzgünüz, Gerekli kontroller sağlanarak tarafınıza bilgi verilecektir. n11.com

  • Serkan21 Ocak 2014

    bu arada mutlubebe firması ilgisizliginin yanında gönderdigim mesajları sistemden kaldırmış bulunuyor. n11 müşterisine ne kadar sahip çıkacak bakalım. 10 larca alışveriş yaptım bu siteden.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön