07 Şubat 2014

N11.com Satış Sonrası Müşteriyi Dikkate Almıyor!

Birkaç ay önce aldığım telefonun faturasını bulamadım, fatura acil lazım olduğu için müşteri hizmetlerini arayarak,faturamın bana mail olarak gönderilmesini istedim. Müşteri temsilcisi işlem için kaydı oluşturduğunu ve 2-3 gün içinde maili bana göndereceğini söyledi.

Aradan 5 gün geçmesine rağmen gelen bir mail olmayınca firmayı tekrar aradım ve isteğimi tekrar ilettim,bu sefer garanti olması açısından farklı bir mail adres daha verdim, bana yine işlemin en kısa sürede yapılacağı bilgisi verildi. Aradan yaklaşık 15 gün geçmesine rağmen, her aradığımda işlem talebimin alındığı ve en kısa sürede faturamın mailime gönderileceği söyleniyor. Bir faturayı bile 15 gündür mail olarak gönderemediler.

Bülent 55 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 12 Şubat 2014

    Firma şikayetimi ciddiye alıp, geri dönüş yapmadı bile. Ne kadar kurumsal ve ciddi bir firma olduğunu böylece kanıtlamış oldu. Bu siteden bir daha kendim alışveriş yapmayacağım gibi tanıdıklarıma da bu olayı anlatıyorum.

  • N11.com Temsilcisi09 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Talebiniz mağazaya iletilmiştir, 208634193665 no'lu siparişinize ait fatura en kısa sürede mail olarak tarafınıza gönderilecektir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön