N11.com Satın Aldığım Ürün Gönderilmedi!

Oğuzhan A. |

N11.com'dan 02.04.2014 tarihinde satın aldım. İnternet sayfasına ürünün ortalama kargoya veriliş süresi 3 iş günü denmesine, şimdiye kadar ilgili sitenin müşteri temsilcisini 3 kez aramama rağmen ürün kargoya verilmedi. 8 Nisan'daki ilk aramamda telefondaki şahıs ürünün ertesi gün saat 18.00'e kadar kargoya verileceğini dahi söyledi.

İkinci aramam 13. Nisan tarihinde idi cep numaramdan bana ulaşacaklarını söylediler kimse aramadı. Son aramam bugün yani 15 Nisan tarihinde idi. Üç günlük sürenin kargolama süresi değil tedarik süresi olduğu, geliş sırasına göre şikayetlerle ilgilenildiği en kısa zamanda aranacağım gibi oyalayıcı ifadeler.Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Nisan
  09:26

  Sayın Oğuzhan Akkurt,

  İptal edilen siparişinize ait ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. 0001571658P1404161 numaralı referans kodu ile bankanızdan sorgulama yapabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Oğuzhan A.
  20 Nisan
  23:57

  n11.com yaşadığım sorunla ilgili tatmin edici bir çözüm üretmedi. Ben de satın alma işlemini iptal ettim. 3-4 gün oldu. Bakalım para hesabıma geçecek mi? Yıllardır internetten alışveriş yapan biri olarak ilk kez böyle birşey yaşadım. Süslü reklamlarına aldandım. Tanıdığım herkese bu durumu anlatıyorum ki aynı şeyi onlar da yaşamasınlar.

 • 16 Nisan
  16:41

  Sayın Oğuzhan Akkurt,

  Siparişinize ait ürünün üretimi durdurulduğundan dolayı gönderimi yapılamamaktadır.

  Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak siparişiniz ile ilgili bilgi vermişlerdir.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • 15 Nisan
  18:56

  Değerli Üyemiz,

  Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz.

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafınıza geri dönüş yapmıştır.

  n11.com Müşteri Hizmetleri