31 Ekim 2016

N11.com Satın Aldığım Kuponun İade Talebi.

24.10.2016 tarihinde 75 TL karşılığında 150 liralık indirim kuponu aldım. Ancak sonra baktığımda kuponda alt limit olduğunu öğrendim. İade etmek istediğimde ise iade ve iptalinin olmadığını silik şeffaf harflerle yazdığını söylediler. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde ise satış sözleşmesi olur bu sözleşmede de aynı şekilde 14 gün içerisinde iade edilebilir yazıyor, fakat iade etmek için bir yol yok.

Müşteri hizmetleri kopyala yapıştır konuşmalar yapıyor. Daha önce iade edilen arkadaşlarda var. Eğer iade edilmezse param satış sözleşmesine uymadığınız için tüketici hakem heyetine başvuracağım. Bu sorun sadece bende değil, benim gibi bir sürü arkadaşta var. N11 gibi Doğuş Grubuna yakışmayacak hareket bunlar.

Mehmet 253 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 31 Ekim 2016

    Kopyala yapıştır cevaplar vermeyin kardeşim kim yazdıysa aynı cevap kampanya koşulundan bana ne satış sözleşmesinde ne yazıyor ona uyun önce siz.

  • N11.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Mehmet K., Kampanya koşullarında, satın alınan kuponların iptal edilemediği ve belirli alt limitlerin bulunduğu bilgisi paylaşılmaktadır. Bu sebeple kupon limit değişikliği veya ödeme iptali sağlanamamaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile arama sağlamış ancak sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön