26 Ekim 2016

N11.com Satın Aldığım Kuponu İade Almıyor.

N11.com 11.11 uğurlu gün kapsamında daha önce sattığı kuponlarda alt limit koymazken, 25/10/2016 tarihinde sattığı kupona alt limit koymuş. Bu alt limiti de tüketici sattığı kutucukta değil de açıklamalar bölümünde bildiriyor. Bu bölümde kuponların iade edilmeyeceğini söylüyor. Canlı destek ve müşteri hizmetleriyle konuşmama rağmen iade edilemeyeceği söyleniyor.

Tüketici hakem heyetine başvurmak için fatura talep ediyorum. Fatura veremeyeceklerini, kredi kartı ekstresi ile başvurmamı söylüyorlar. Sonra bir bakıyorum Sikayetvar.com' da benzer durumdaki kişilerin sorunlarını çözmüşler. Neden bu kişi ayırma merak ediyorum. Bir firma kampanyalarını müşteri çekmek ve müşteri memnuniyeti için yapar ama burada müşteri memnuniyetsizliği söz konusu.

Yahya 276 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Yahya Barış Ö., Üye işyerlerinin belirli ürünleri veya hediye çeklerini temsil eden hediye kodlarının satılarak SMS ile hediye yararlanıcılarına gönderilmesi işleminde, KDV yönünden vergiyi doğuran olay gerçekleşmediğinden fatura düzenleme zorunluluğu bulunmamaktadır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Yahya 26 Ekim 2016

    Kopyala yapistir bir cevap. keşke ayni durumda olup iade islemini baslattiginiz kisilere gönderdiğiniz cevabi kopyalayip yapistirsaydiniz. Peki fatura neden verilmiyor?

  • N11.com Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Yahya Barış Ö., Kampanya koşullarında, satın alınan kuponların iptal edilemediği ve belirli alt limitlerin bulunduğu bilgisi paylaşılmaktadır. Bu sebeple kupon limit değişikliği veya ödeme iptali sağlanamamaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön