26 Ekim 2016

N11.com Satılan Kuponu İade Almıyor.

24.10.2016 tarihinde eşim,N11.com'dan 75 liraya 150 liralık indirim kuponu satın almış. Kuponu alırken koşullar arasında 500 TL alt limit olduğunu sonradan fark etmiş. Baktığımda alt limit yazısının sayfanın alt sıralarında küçük puntolarla yazıldığını gördüm. Alışverişin iptali için iletişime geçtiğimizde, kupon iadesinin ya da iptalin kurallara aykırı olduğunu söylediler. Uzaktan yapılan alışverişte cayma hakkı var. Sipariş detaylarında mesafeli satış sözleşmesinde cayma hakkını kendileri yazmışlar. Ayrıca kupon 20 gün sonra harcanabilecek bir kupon, alınmamış bir hizmet var ortada ama para iadesi yapmayan N11.com kendisini yasalardan üstün görmektedir? Ya limiti kaldırınız ya da kuponu iade alınız. Biliniz ki, ticaret Bakanlığına kadar şikayetimi ileteceğim.

Serdar 472 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 02 Kasım 2016

    Konu Tüketici hakem heyetine taşınmıştır. Sonucu buradan paylaşırım.

  • Serdar 26 Ekim 2016

    Şimdi beni telefondan Kerem bey arayıp. Kopyala yapıştır cevaplara devam etti. Siparişin iptal edilemeyceğini söyledir. Kendilerine aynı cevabı zaten eşime telefonda söylemiştiniz dedim. Ne yazık kurumsallık taklidi yapan bir firmadır. Kendileri N11.com.

  • N11.com Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Serdar A., Kampanya koşullarında, satın alınan kuponların iptal edilemediği ve belirli alt limitlerin bulunduğu bilgisi paylaşılmaktadır. Bu sebeple kupon limit değişikliği veya ödeme iptali sağlanamamaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön