18 Şubat 2016

N11.com Satıcı Hala Satış Yapmaya Devam Ediyor.

Verdiğim siparişte, resim ile alakasız promosyon bir ürünü promosyon olduğu belli olmasın diye üstüne tutkalla kağıt yapıştırıp, faturasız yollayan satıcıyı müşteri hizmetlerine şikayet etmeme rağmen, müşteri sorularını cevaplayan B** B**, konu ile ilgilenmediği gibi böyle şeylerin yaşanabileceğini belirtti, üstelik bu satıcı halen aktif satış yapmaya devam ediyor. Bu da yetmezmiş gibi net üzerinden soruları cevaplayan müşteri hizmetleri yetkilisi konuyu çözüme kavuşturamadığı gibi, görüşmeyi de sonlandırarak başka bir boyuta geçti adeta.

Bahattin 150 Okunma

Cevaplar

 • Bahattin08 Mart 2016

  Satıcı:idealtrend2016 halen satış yapmaya devam ediyor. İşin ilginci; satıcı iade'yi iptal ettirmek istedi, ürün içeriğinde göndermediği ürünü; iade ederken içinden çıkmadı diyerek iade almak istemedi, hayatımda ilk defa böyle bir dolandırılma durumu ile karşı karşıya kaldım. Fakat sonunda iade aldım ama hem 10 günüm gitti hem de biraz durumun farkına varmasam dolandırılıyordum, n11.com ise böyle dolandırıcılara satış yaptırmaya devam ediyor.

 • N11.com Temsilcisi29 Şubat 2016

  Sayın Bahattin Kasran, Yapılan kontrollerde iade talebinizin onaylandığı görünmektedir. İlgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Bahattin24 Şubat 2016

  Hiçbir şeyi düzeltmediniz, satıcı iade almamak için şimdi de iade erteleme talep etmiş ve halen aktif satışa devam ediyor.

 • N11.com Temsilcisi18 Şubat 2016

  Sayın Bahattin Kasran, n11.com'da siparişlerinize ait ürünler, mağazalarımız tarafından kargoya teslim edilmektedir. Mağazalarımız, kargo şirketleri ile kurumsal anlaşmaları doğrultusunda ürün gönderimi sağlamaktadır ve kargo firmaları, faturasız ürünleri teslim almamaktadır. Ancak kargo taşıma sürecinde, faturanın kaybolması yönünde durumlar yaşanabilmektedir. Şikayetiniz ile ilgili elbette ki gerekli kontroller de sağlanacaktır. Mağazadan aldığımız bilgi, siparişiniz ile ilgili iade süreci başlatabileceğiniz yönündedir. İade ön talebi formunda, "Ürünü henüz kargoya vermedim" butonunu aktif ettiğinizde, alt tarafta ürünü teslim edeceğiniz anlaşmalı kargo bilgileri ve mağaza adresi paylaşılmaktadır. Ürünü, anlaşmalı kargo firmasına teslim ederek, iade kargo bilgilerini Hesabım sayfanızda bulunan İptal/Değişim/İade bölümünden sisteme girmenizi rica ederiz. İadeniz onaylandığında ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Canlı Destek bölümünden sağladığınız görüşme ile ilgili de detaylı kontroller sağlanmış olup, sistem üzerinde yaşanan sorun nedeni ile görüşmenizin sona erdiği tespit edilmiştir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön